°
Alytaus raj.

Aktyvios pramogos

Laipynės medžiuose – „Tarzanijos“ nuotykių parkas turi net 7 laipynių medžiuose trasas. Galima rinktis pagal sudėtingumą arba pasiryžti įveikti jas visas! Šios aktyvios pramogos – tilteliais sujungti medžiai, kabantys tinklai, judantys rąstai, trosai ir kitos kliūtys – leis išmėginti savo jėgas ir sumanumą.

Mažasis Tarzanas – tai trasos su apsauginiais tinklais, kurių aukštis nuo 1,2 iki 3 metrų, o visą ją juosia elastingi apsauginiai tinklai. Todėl net patys mažiausieji nuotykių ieškotojai (nuo 3 iki 7 metų) gali joje karstytis visiškai saugiai. Tai – viena smagiausių aktyvių pramogų vaikams. Vaikų zonoje taip pat yra sūpynės ir batutas!

„Pašėlę kalneliai” – tai vienintelė aktyvi pramoga, kuri veikia ištisus metus! „Pašėlusiais kalneliais“ galima leistis keturiomis skirtingo greičio trasomis.

„Drift kartai“ – vieninteliai Rytų Europoje  šoninio slydimo Go kartingai. Pasivažinėjimas šiais kartingais primena važiavimą ledu, nes trasos paviršius yra itin slidus. „Drift kartų“ trasa suprojektuota taip, jog puikiai tiktų tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems vairuotojams.

„Big swing” –  milžiniška adrenalino dozė ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti tiems, kurie išdrįs išmėginti „Big Swing“ laisvojo kritimo sūpynes! Šios ant skardžio įrengtos sūpynės iškelia žmogų į 30 metrų aukštį ir leidžia pajusti iki 12 metrų laisvąjį kritimą. Po kritimo, priklausomai nuo žmogaus svorio, sūpynės svyruoja dar 5-8 minutes.

Nemuno plaustas – plaukdami plaustu per Nemuną galite grožėtis įspūdingu kraštovaizdžiu, išvysti Radžiūnų piliakalnį, Vidzgirio botaninio draustinio atodangą bei nuplaukti iki Nemunaičio. Plaustą galima užsisakyti ypatingoms progoms, pavyzdžiui, krikštynoms, gimtadieniams, mergvakariams ar bernvakariams. Plauste telpa iki dvylikos žmonių, o pasiplaukiojimas pirmyn ir atgal trunka valandą.

Tiras – leis pasijusti tarsi snaiperiu nuotykių filme ir išmėginti savo akies taiklumą. Šautuvai – identiški tikriems, tačiau visiškai saugūs.

Jodinėjimas žirgais – nepakartojami įspūdžiai garantuoti, o norintys įamžinti šias akimirkas – gali užsisakyti asmeninę fotosesiją su žirgais! Fotosesiją galima rinktis su vienu arba dviem žirgais.

Animatoriai – kokia šventė be linksmybių ir juoko? Mūsų animatorės pasirūpins, jog visi smagiai leistų laiką bei užsiimtų įdomia veikla. Įvairūs žaidimai, užduotys, rungtys ir linksmos pramogos neleis nuobodžiauti nei suaugusiems nei patiems mažiausiems.

Lauko kavinė – daug aktyvių pramogų išsėmė jėgas ir norisi pasistiprinti? „Tarzanijos“ nuotykių parkas siūlo piceriją, kurioje galima pasimėgauti įvairių rūšių picomis, užkandžiais, salotomis, kava, arbata ar gaiviaisiais gėrimais.

Pavėsinės nuoma – didžiosios arba mažosios pavėsinės nuoma šventėms, gimtadieniams, mergvakariams ar bernvakariams.

Edukacinės programos – tai pažintinės programos, kurių metu galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir sužinoti daug naudingos informacijos!

TARZANIJA favicon152x152 Aktyvios pramogos Grįžti

Įvertinkite

Ačiū